Opera Passage Hotel & Apartments

Конференц-зал і святкування подій в Opera Passage Hotel & Apartments

Адреса
Львів, проспект Свободи, 27
Телефон
Будь ласка, скажіть, що дізналися номер на сайті 032.ua
Цілодобово
Зараз відкрито

Про цей момент також хочеться згадати трохи детальніше. Спеціально для того аби в нашому готелі було затишно не тільки закоханим та сімейним парам із дітками, а й також діловим людям, які приїхали у місто для розв'язання робочих питань та завдань, у нас в готелі доступна ще одна дуже цікава пропозиція. Зокрема для проведення різноманітних зустрічей ми завжди готові запропонувати сучасний та комфортабельний і облаштований конференц зал у Львові. Додатково за окремої домовленості також можлива недорога оренда різноманітних приміщень.

У нас ви гарантовано знайдете все необхідне для чудового відпочинку і навіть для продуктивної роботи. Тому якщо вам знадобиться вирішити ті чи інші важливі для вас питання, або ж терміново організувати якусь важливу для вас робочу зустріч, без зайвих вагань і сумнівів звертайтеся до одного із наших представників.

Ви можете як звернутися до нашого представника особисто, під час безпосереднього візиту в Opera Passage Hotel & Apartments, так і зв'язатися із нами завчасно ще до поїздки в готель. Для цього скористайтеся контактною інформацією, яка доступна на офіційному інтернет-сайті Opera Passage Hotel & Apartments у розділі «Контакти». Там ви знайдете наші адреси безпосередні розміщення, електронну пошту та номери телефонів і соціальні мережі. Обирайте зручний для вас спосіб зв'язку і ми будемо раді відповісти на ваш дзвінок або ж повідомлення та зробити все задля того аби проживання у нас стало дійсно неймовірно чудовим і незабутнім, подією, сповненою приємних емоцій та унікальних вражень.

Конференц-зал і святкування подій в Opera Passage Hotel & Apartments, фото-1 Конференц-зал і святкування подій в Opera Passage Hotel & Apartments, фото-2 Конференц-зал і святкування подій в Opera Passage Hotel & Apartments, фото-3 Конференц-зал і святкування подій в Opera Passage Hotel & Apartments, фото-4 Конференц-зал і святкування подій в Opera Passage Hotel & Apartments, фото-5 Конференц-зал і святкування подій в Opera Passage Hotel & Apartments, фото-6

Пам’ятайте про те, що Opera Passage Hotel & Apartments – найкращий готель у Львові, де всім своїм гостям завжди залюбки запропонують найкращий сервіс, індивідуальний підхід до гостей, комфорт із всім необхідним для відпочинку та роботи. Тому якщо ви все ще не знайшли ідеального місця, де б можна було насолодитися часом проведення в одному із кращих та найкрасивіших українських міст, ласкаво просимо в Opera Passage Hotel & Apartments. Ми завжди радо вітаємо кожного свого гостя!

Конференц-зал і святкування подій в Opera Passage Hotel & Apartments, фото-7 Конференц-зал і святкування подій в Opera Passage Hotel & Apartments, фото-8 Конференц-зал і святкування подій в Opera Passage Hotel & Apartments, фото-9 Конференц-зал і святкування подій в Opera Passage Hotel & Apartments, фото-10 Конференц-зал і святкування подій в Opera Passage Hotel & Apartments, фото-11